Smileton Happy

Ok

F

Fristajlo

Píšu recenzi po několikáté návštěvy místního stánku. Zápas Brno - Příbram. Utkání mělo všechno co mělo mít, mnoho gólu, zápas plný emocí, skvělá atmosféra. Bohužel zápas neměl vítěznou tečku a skončil remízou 3:3. Hvězda dolů za nekonečné řady u stánků s občerstvením a také došly krátce po poločase klobásy... co to je za fotbal bez klobásy.

D

Dominik Černý

Dobrý stadion. Pro tolik lidí mají sice málo stánků na jídlo a pití ale jinak supr.

7

722204350 Zbahna

Koncert skupiny Kabát úžasný

M

Martin Štěrba

Byl jsem fotbalovém zápase. Fronty na pivo jsou na 40 minut, obsluha je v podstatě neschopná, pomalá a nepříjemná. Nejsou schopni se přizpůsobit počtu návštěvníků, nezaslouží si 1.ligu.

L

Ladislav Polický

Jako sorry, ale nálevna. Nic zajímavého, nic, co by vás přimělo se vrátit, pokud nejste pivní fanoušek místního fotbalu.